
Geachte bestuurder,
U hebt een beschikking en vervolgens twee aanmaning ontvangen voor het overtreden van een verkeersvoorschrift.
Het openstaande bedrag is niet volledig op de rekening van het Centraal Justitieel Incassobureau (CJIB) bijgeschreven.
Daarom zullen wij de bank opdracht gegeven uw rekening te blokkeren per maandag 12 juli 2014. Alleen persoonlijk bij het BKR zelf kunt u inzage krijgen in de informatie die het BKR over u ontvangt. Het blokkeren van rekening betekent dat de toegang tot uw rekening geblokkkeerd is met ingang 12-07-2014 voor een periode van vier werken.
Betalen
U kunt direct online betalen met 3v via onze website. U dient hieronder te klikken en de 3v credit te kopen.
Online 3v kopen
Let op: nadat uw de 3v (prepaid credit) heeft gekocht dient u de 19 cijferige nummercode hieronder te activeren om de betaling af te ronden.
www.cjib.nl/aanmaning betalen
Het volledige bedrag van Eur 155,00 (inclusief kosten) moet uiterlijk 12-07-2014 worden betaald. Doet u dit niet, dan wordt u per 13-07-2014 geregisteerd bij BKR. Voorkom blokkade van uw rekening.
Hoogachtend,
Centraal Justitieel Incassobureau
CJIB Beschikking - Fraude
De betreffende mail bevat twee links waarbij de eerste legitiem is en linkt naar "3vcard.nl" voor het aankopen van een 3V voucher, de tweede link is de malalfide link waarbij de zogenaamde boete betaald dient te worden. Zie onderstaande afbeelding. Betaal nooit dergelijke valse boetes, u stuurt hiermee het geld direct naar de cybercriminelen die achter deze oplichting schuil gaan.
